Állami támogatás:

A "B" kategóriás KRESZ tanfolyam és vizsga díjából összesen 25.000 Ft támogatást kaphat ha:

• KRESZ vizsga napján még nem töltötte be a 20. életévét
  • Olyan kismama, aki az egészségbiztosításról szóló törvény szerint csecsemőgondozási vagy gyermekgondozási vagy gyermekgondozást segítő ellátást kap, továbbá a KRESZ vizsgáját 2020.07.01. után abszolválja.

• magyar állampolgár

(Az 55/2018 (III. 23.)-as Kormányrendelet

A benyújtott kérelmet a Magyar Államkincstár Nyugdíjfolyósító Igazgatóság bírálja el.

Mi az e-learning?
Az e-learning alapú távoktatás (más néven elektronikus tanulás) napjaink legnépszerűbb és a legkényelmesebb tanulási formája. Olyan rugalmas tanulási forma, melyben a tanulók otthon, önállóan, a saját időbeosztásuk szerint sajátíthatják el a tananyagot. Az e-learning szabadságot és rugalmasságot biztosít a diákok számára a tanulás ÜTEM, IDŐBEOSZTÁSA és HELYE tekintetében.

Miért hatékony?
A tananyag tartalmaz interaktív animációkat, szituációs gyakorlatokat. multimédia elemeket a szöveges információk mellett ezáltal GYORSAN és HATÉKONYAN lehet tanulni.
E-learning oktatás mellett lehetőség van személyes konzultációra magasan kvalifikált oktatóinkkal.

Mi szükséges hozzá?
A tananyag használatához, csak egy számítógép vagy egy tablet és egy internetes böngésző szükséges.

Mikor tudom elkezdeni?

Az e-learning KRESZ oktatás bármikor elkezdhető, csak a személyes okmányok és a tandíj I. részletének a befizetése szükséges hozzá.